Tavşanlı İçin MOBESE ihalesi yapıldı

adsense 336x280 MOBESE meselesini epey zamandır takip ediyorum ve etmeye devam edeceğim.
Bu yüzden epey toplantı yapılmış ama sonuç alınamamıştı. Nihayetinde belediye bu işi sonuçlandırmak üzere. Emeği geçenleri tebrik etmek kalıyor bize de.
Haber içeriği aşağıdaki gibi:


BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

Konu   :           Mobese sistemi
Başlık  :           MOBESE İHALESİ YAPILDI
Tavşanlı gündemini uzun süredir meşgul eden MOBESE sistemi konusuna Tavşanlı Belediyesi el attı. Konunun uzun süredir ilçe kamuoyunu etkilediğini ve çözüme bir türlü kavuşturulamadığını belirten Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa GÜLER, halkının isteklerini düşünen bir belediye olarak gereğini yaptıklarını söyledi. Başkanı GÜLER, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Belediye eli ile 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. Maddesine göre açık ihale usulü ile ihaleye Türkiye genelinde 3 firma katıldı. Şu anda sunulan tekliflerin ayrıntılı değerlendirilmesi yapılmakta. İhale aşamasında herhangi bir aksaklık çıkmaması halinde yılbaşına kadar ilçemize MOBESE sistemini kazandırmış olacağız. Hepinizin bildiği gibi bu konu ilçemiz halkının gündemini uzun süre meşgul etmiş ve modernleşen kentleşme sürecinde Türkiye ortalamasının üzerinde yer alan ilçemizde büyük bir eksik olduğu konusunda kamuoyunun fikir birliği oluşmuştu. Ancak sistemin kurulması çeşitli sebeplerde askıda kalınca biz de şehrin ve halkın güvenliğini gözeten bir yönetim anlayışı ile üzerimize düşen görevi yerine getirdik. En yakın zamanda kurulacak olan sistem ile asayişten trafik güvenliğine pek çok konuda halkımızın ihtiyacı karşılanmış olacak.” 
adsense 336x280

0 Response to "Tavşanlı İçin MOBESE ihalesi yapıldı"

Yorum Gönder

MANŞET

Çocuklaramıza Dua Öğretimi Rad 14

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN https://www.youtube.com/edebya/?sub_confirmation=1 Çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Onları Kur'an ile büyü...