TAHMİN EDERİM BÖYLE OLURDU!

adsense 336x280 TAHMİN EDERİM BÖYLE OLURDU!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Her beş ağaçtan birinin üzerinde aşk mesajları yazılıdır!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Okey masalarındaki dördüncülerden onda dokuzu ilan yoluyla bulunmaktadır!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Gelin kaynana anlaşmazlığının çözümü için klonlamaya sıcak bakanların sayısında artış gözlenmiştir!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: İnsanlarda “boş zaman” diye, batıl bir inanç olduğu ve bu boşluğu doldurmak için de kitap okunması gerektiği saplantısı tespit edilmiştir!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Bir önceki araştırmaya bağlantılı olarak, izafiyet teorisi, zaman kavramı, zaman felsefesi, zaman analizi konularındaki çalışmalara dayanılarak gerçekten, zamanda boşluk bulunmuştur!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Sürekli sinema izleyenlerden dörtte üçü, sinemanın karanlık ve kalabalık salonlarda izlenmesinin ekonomik korkular yarattığını düşünmektedir!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Gazete okurlarının ezici nitelikteki çoğunluğu, köşe yazılarını okumaya değer buluyor ve sıkıcı geçen piknik yemeklerinde mutlaka okuyor!
Türkiye’de, LPG’li otomobil kullananlar arasında yapılan bir araştırmaya göre: LPG’nin, eylemlerde, benzin gibi üste dökülerek tehdit vasıtası yapılamadığı için avantajlı olduğunu düşünen şoför sayısı LPG’li otomobil sayısının üç katını buluyor!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Her yüz memurdan doksan dokuzu “işini” bilmiyor!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: “Balık tutmayı öğretmek” deyiminin, teşvik veya kredilerle ilgisi olmadığına inanılıyor. Dolayısıyla, insanlar kendilerine sunulan bir balık servisi var zannediyorlar!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Amerika’daki “cani dadı” haberlerinden önce ve sonra Türkiyeli anneler, en iyi dadının televizyon olduğunu düşünüyorlar!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Fala inananlarının yüzde doksan bir buçuğunun, “Fala inanma, falsız da kalma!” diyenler, arasında olduğu tespit edilmiştir!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Yetişkinlerin yarısından fazlasının “Dünya” ve “Tren” kelimelerinin çağrışımları istendiğinde ilk sırada “Öküz” kelimesini söyledikleri bildirilmiştir!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Türkiye’de ikamet eden ördeklerin yüzde beşi sudan nem kapmaktadırlar!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Karadenizliler, en çok Egelilerle evlilik yapmışlardır. Zira, en çok “Fadime” ismi Ege bölgesinde tespit edilmiştir!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Türk insanı genelleme yapmayı çok sevmektedir ve genelde, genellemelerin, genel olarak hatalı olduğu savını genelleyenleri dışlamaktadırlar! (Eminim; cümlede mantık hatası yok.)
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: “Başlık parası”, “Kefen parası”, “Pul parası”, “Baba parası”, “Ekmek parası”, “Kayıt parası” gibi para birimlerinin bol kullanıldığı, bu para birimlerini kullananlar arasında yapılan başka bir araştırmada da, bıçaklarla ilgili bir para birimi daha olduğu inanışı tespit edilmiştir!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Şairlerin yüzde seksen üçü kuşlarla ilgili bir şiir yazmış ve kuşlarla ilgilenmiştir. Bahsi geçen şairler arasında yapılan araştırmaya göre de şairlerden, yüzde otuz iki nokta yedisi “Devlet kuşu” ile daha çok ilgilenmektedir!
Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre: Yapılan araştırmaların yüzde ellisinin araştırma konusu yapılması ve İngiltere gibi ülkelerde bir kez daha araştırılması zaruretinin ortaya çıktığı bildirilmiştir. adsense 336x280

0 Response to "TAHMİN EDERİM BÖYLE OLURDU!"

Yorum Gönder

MANŞET

Çocuklaramıza Dua Öğretimi Rad 14

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN https://www.youtube.com/edebya/?sub_confirmation=1 Çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Onları Kur'an ile büyü...